آخرین اخبار : 

چگونگی تعویض تصاویر مخاطبین در اندروید

[ad_1]

داشتن یک تصویر آدمک پیش فرض به عنوان تصویر مخاطبان  در گوشی های اندرویدی آن هم برای مخاطبین محبوبتان جلوه جالبی ندارد . بهترین دوست خود , همسر خود , پدر و مادر و حتی پچه های خود شما جزء مخاطبین محبوبتان در نظر گرفته می شوند . لیاقت آن ها بهتر از صرفا یک اسم است . این به شما بستگی دارد که این امر را اصلاح کنید .
قبل از این که به چگونگی قرار دادن تصویر برای مخاطبان بپردازیم بهتر است بگوییم که چگونگی این امر در دستگاه های تولیدی شرکت های مختلف کمی متفاوت است . آن هم از آن جایی که شرکت های بزرگ تولید کننده همانند سامسونگ , ال جی  , هوآوی و …. هرکدام رابط کاربری مخصوص به خود را در گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده می کنند . خوشبختانه کلیت انجام این قضیه بسیار ساده است و با کمی کار با گوشی می توان به آن پی برد و این که قسمت مخاطبان بسیار شبیه به هم هستند .

اولین کاری که باید انجام دهید این است که dialer یا شماره گیر ( یا برنامه Phone ) را باز نمایید . از آن جا مخاطبی را که می خواهید تصویر مخصوص به آن فرد را اضافه و یا تعویض کنید انتخاب کنید .

چگونگی تعویض تصاویر مخاطبین در اندروید 2

در این مرحله است که امکان تغییر در روند انجام این کار وجود دارد و به دستگاه مورد استفاده شما بستگی دارد . در اغلب گوشی ها اگر بر روی عکس ضربه وارد کنید صفحه مخصوص به مخاطب باز می شود . در این جا و در گوشی های سامسونگ و گوشی هایی با اندروید اصلی ضربه زدن بر روی عکس , با مخاطب تماس برقرار می شود . شما باید بر روی علامت i در گوشی های سامسونگ و یا سه نقطه در گوشی هایی با اندروید خالص و اصلی ضربه بزنید . در صفحه مخصوص به لیست مخاطبین نیز می توانید با ضربه زدن بر عکس این کار را انجام دهید .

چگونگی تعویض تصاویر مخاطبین در اندروید 3 

زمانیکه در صفحه مختص به مخاطب هستید بر روی گزینه Edit ضربه بزنید . شاید در گوشی ها edit به صورت نوشتاری باشد و یا به صورت عکس یک قلم باشد . در هر صورت در سمت راست و بالای صفحه قرار گرفته است . فقط در یک گوشی هوشمند (Huawei Honor 5X ) گزینه edit در قسمت پایین قرار دارد ( ما فقط به این یک گوشی پی برده ایم ) ولی با این حال این گزینه در این صفحه بسیار واضح می باشد و به راحتی می شود آن را پیدا کرد .

چگونگی تعویض تصاویر مخاطبین در اندروید 4 

در مرحله بعد صفحه ویرایش پدیدار می شود و شما می توانید همه چیز را که مرتبط با مخاطب انتخاب شده است تغییر دهید . نه فقط تصویر شخص بلکه اسم و فامیلی , ایمیل  و ….. . برای تغییر تصویر فقط کافیست بر روی مکان قرار گرفتن تصویر که بسیار واضح است ضربه بزنید . با این کار منوی ویرایش تصویر باز خواهد شد و شما می توانید در این جا از دوربین خود استفاده کرده و یک تصویر جدید را گرفته و آن را عکس مخاطب قرار دهید و یا یک تصویر را از گالری عکس موجود بر روی گوشی انتخاب کنید . می توانید تصویر را crop نیز بکنید تا به اندازه دلخواه دست پیدا کنید .

چگونگی تعویض تصاویر مخاطبین در اندروید 5

زمانیکه تصویر مورد نظر را انتخاب کردید بر روی تصویر مخاطب مورد نظر قرار می گیرد .

چگونگی تعویض تصاویر مخاطبین در اندروید 1

 
زمانیکه کار شما تمام شد کافیست فقط بر روی گزینه Save ضربه بزنید تا تغییرت انجام شده ذخیره گردد . تصویر انتخابی مخاطب شما با تمام دستگاه های اندرویدی همگام سازی خواهد شد .

[ad_2]

Source by [author_name]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *